• TARWIS, ul. Warszawska 175,  39-400 Tarnobrzeg
  • Tel:+48 15 823-51-27
  • Zapraszamy: pon - pt 7.00-17.00, sob 7.00-13.00

Agregaty posadzkarskie - mixokrety

W naszej ofercie dostępne są wysokiej jakości agregaty posadzkarskie do wylewek. Ze względu na swoja wszechstronność, urządzenia te mogą być stosowane na różnych placach budowy. Coraz większą popularnością cieszą się tzw. Mixokrety, uniwersalne agregaty o dużej mocy do wielu typów materiałów, np. jastrych, drobny żwir, piasek lub beton drobnoziarnisty. Można go stosować jako pompa do betonu bez konieczności przenoszenia materiałów wiadrami. W naszej ofercie dostępne są wysokiej klasy urządzenia producentów takich jak Brinkmann, BMS, Estromat Uelzener czy Putzmeister.

Co to jest Mixokret?

Przenośniki Mixokret to agregaty posadzkarskie o zaawansowanej technologii umożliwiającej łatwe mieszanie materiałów składowych masy cementowej na wylewkę (jastrych, drobny żwir, piasek lub beton drobnoziarnisty). Następnie, za pomocą ciśnieniowej pompy do betonu, możemy w prosty sposób przenieść masę cementową na miejsce wylewki i szybko wykonać niezbędne prace.

Innowacyjny agregat do wylewek

Agregaty posadzkarskie gwarantują wysoką jakość wykonania posadzki, a także oszczędność czasu i pieniędzy. Zaliczane do jednych z najbezpieczniejszych urządzeń budowlanych, gwarantują wysokie standardy użytkowania. W przypadku awarii, Mixokrety posiada automatyczny system wyłączający mieszadło. Analogowe wskaźniki pozwalają na bieżące monitorowanie parametrów agregatu do wylewek takich jak: ciśnienie oleju, ciśnienie tłoczenia w instalacji, temperaturę i wskaźnik naładowania. Do innowacji zaliczyć możemy również wydajne systemy chłodzenia z wentylatorami składanymi.

Wydajna pompa do betonu

Agregaty do wylewek to sprawdzone urządzenia, które można wykorzystać przy wykonywaniu robót budowlanych związanych z inwestycją na dużą skalę. Wydajność pompy do betonu szacowana jest na około 5m3 na godzinę. Silnik diesla pozwala na użycie sprzętu na placu budowy o małym zabezpieczeniu w prąd. Za pomocą agregatów posadzkarskich typu Mixokret możemy wykonać wylewkę nawet do 80 m w górę lub na odległość do 150 m w poziomie.