• TARWIS, ul. Warszawska 175,  39-400 Tarnobrzeg
  • Tel:+48 15 823-51-27
  • Zapraszamy: pon - pt 7.00-17.00, sob 7.00-13.00

MIXER

Firma Mixer Technology SRL, z siedzibą w Torri di Quartesolo (Vicenza – Włochy) została założona w 1980 roku. Od swego powstania firma Mixer – łącząc doświadczenie z osiągnięciami techniki – projektuje, konstruuje i produkuje maszyny dla budownictwa, głównie urządzenia mieszające, tynkownice mechaniczne i systemy transportu wstępnie zmieszanych tynków.

Dzięki drobiazgowym badaniom poszczególnych komponentów i właściwości eksploatacyjnych swoich produktów, firma Mixer Technology SRL od lat z powodzeniem odpowiada na zapotrzebowanie klientów reprezentujących różne segmenty rynku. Jesteśmy obecni nie tylko na rynku włoskim, ale także m. in. w Hiszpanii, Francji, Niemczech, Anglii, Szwajcarii, Polsce, na Węgrzech, w Bułgarii, Serbii, Turcji, Tunezji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Chinach oraz w Ameryce Południowej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży, jesteśmy w stanie zapewnić naszym włoskim i zagranicznym klientom kompletny zestaw usług, obejmujący – poza sprzedażą – usługi pracowników serwisu pomocnych w rozwiązywaniu wszelkich problemów technicznych.

Z myślą o zapewnieniu optymalnej jakości, firma Mixer Technology SRL konstruuje i produkuje wszystkie urządzenia we Włoszech, zgodnie z najbardziej surowymi wymogami przepisów i norm europejskich.