• TARWIS, ul. Warszawska 175,  39-400 Tarnobrzeg
  • Tel:+48 15 823-51-27
  • Zapraszamy: pon - pt 7.00-17.00, sob 7.00-13.00

P13

Części zamienne do agregatów tynkarskich P13

Sklep Tarwis oferuje części zamienne do agregatów tynkarskich P13, które są stosowane w maszynach tynkarskich używanych na placach budowy do nakładania tynków zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Oferujemy części do agregatu tynkarskiego P13, dzięki którym nałożenie jastrychu płynnego, betonu drobnoziarnistego, zaprawy zalewowej, murarskiej, cementowej czy nawet piasku, nie będzie żadnym problemem.

Wysokiej jakości części Putzmeister

Firma Putzmeister posiada w swojej ofercie asortyment taki jak agregatory natryskowe, tynkownice, pompy do betonu czy mieszarki do zaprawy, które są znane z wysokiej jakości i niskiej awaryjności. Części zamienne do agregatów tynkarskich P13 będą idealnie pasowały do maszyn, które produkuje Putzmeister od 60 lat. Te profesjonalne narzędzia tynkarskie do narzucania maszynowego tynków, ulegają niekiedy awarii, dlatego tylko najlepsze części Putzmeister sprawią, że wrócą ponownie do stanu używalności.

Putzmeister P13 części

Części zamienne do agregatów tynkarskich zapewnią niezawodną pracę maszyn Putzmeister P13, które są idealne do szerokiego spektrum tynków i zapraw. Proponujemy elementy nowe, jak i używane części zamienne.

W sklepie Tarwis oferujemy elementy takie jak dysze, głowice, kompresory, koła czy pistolety natryskowe, które z łatwością zastąpią zepsute lub zużyte mechanizmy. W naszym bogatym asortymencie posiadamy części do Putzmeister P13, które sprawią, że maszyny ponownie będą świetnie sprawdzały się na placach budowy, pracując sprawnie, szybko i bezproblemowo, zwiększając tym samym wydajność pracy.

Agregat tynkarski p13 części

Części Putzmeister prezentowane w naszym sklepie wyróżniają się niezawodnością, wysoką jakością wykonania i wytrzymałością. W Tarwis znajdą Państwo również wysokiej jakości agregaty tynkarskie Putzmeister oraz sprzęty innych producentów takich jak Brinkmann, BMS czy Deutz.
Jeśli mają Państwo wątpliwości na temat tego, które części Putzmeister P13 wybrać, chętnie doradzimy. Dzięki bogatemu asortymentowi znanych i cenionych producentów, Państwa maszyny szybko wrócą do stanu używalności.

Zobacz również oferowane przez nas części zamienne do innych agregatów tynkarskich.