• TARWIS, ul. Warszawska 175,  39-400 Tarnobrzeg
  • Tel:+48 15 823-51-27
  • Zapraszamy: pon - pt 7.00-17.00, sob 7.00-13.00

CZĘŚCI ZAMIENNE

Mixokręt części
Oferujemy części do mixokręta, czyli agregatu używanego do wykonywania posadzek do zastosowań komercyjnych oraz innych prac budowlanych na dużą skalę. Tego typu urządzenie bardzo przyspiesza pracę i zmniejsza koszty. Posiadasz w swojej firmie Mixokręt, który wymaga wymiany części? Zobacz naszą bogatą ofertę części nowych i zamiennych, dzięki którym twoje urządzenie szybko powróci w stan pełnej sprawności i pozwoli ci realizować podjęte zlecenia budowlane.
Agregat – części zamienne
To urządzenie jest zazwyczaj kompleksowo wyposażone w podajnik, który uzupełniamy materiałami, transportowanymi następnie do komory mieszającej, a następnie do węży. Nic dziwnego, że z biegiem czasu części do mixokretów ulegają zużyciu i wymagają wymiany na nowy. Zużyty wał mieszalnika, łożyska, tuleje wału i inne elementy, które uniemożliwiają dalsze prace. To wszystko znajdziesz w naszej ofercie, gdyż zależy nam na tym, byś mógł jak najszybciej przywrócić do sprawności swój mixokręt. Może potrzebujesz całego zestawu naprawczego do wału mieszalnika lub wysiadł silnik Diesla? W Tarwis znajdziesz części cenionych producentów takich jak Brinkmann, Putzmeister oraz innych, mniej znanych, po bardziej korzystnych cenach, które również pozwolą na naprawę sprzętu.
Części zamienne do Mixokręta
Niezależnie jakiej firmy agregat stosujesz na co dzień, powinieneś być przygotowany na zużycie części. Podstawę urządzenia stanowi zawsze silnik, zbiornik, sprężarka oraz przymocowane do podajnika węże. W silniku często ulegają zniszczeniu filtry do mixokręta, pompy czy uszczelki. W zbiorniku może okazać się, że wymiany na nowe wymagają mieszadła, tuleje, osłony, uszczelki oraz inne. Wszystkie te części znajdziesz w naszym sklepie – dlatego nie zwlekaj, tylko znajdź przyczynę usterki i wymień odpowiednią część na nową.

Wyświetlanie 1–15 z 1176 wyników