• TARWIS, ul. Warszawska 175,  39-400 Tarnobrzeg
  • Tel:+48 15 823-51-27
  • Zapraszamy: pon - pt 7.00-17.00, sob 7.00-13.00

Poziomice, Pochyłomierze, Libelki

Sklep Tarwis oferuje wysokiej jakości narzędzia takie jak libelki, pochyłomierze oraz poziomice, znanych i cenionych producentów, które posłużą na placu budowy oraz do zastosowań prywatnych. To dzięki nim będzie możliwe skuteczne i szybkie określenie poziomu, płaskości, kątów oraz dokonanie innych niezbędnych pomiarów, które są gwarancją dokładności prac i ich zadowalającego efektu końcowego.

Poziomica do profesjonalnych zastosowań

Poziomica budowlana jest niezbędnym narzędziem w czasie prac budowlanych, remontowych, a nawet dekoratorskich. Wykorzystuje ona grawitację, pod wpływem której ustawia odpowiednio element pokazujący poziom. Poziomice ze względu na aktywny element dzielą się na:
– laserowe – promieniowanie laserowe,
– wodne – woda w poziomicach wężowych,
– tradycyjne – pęcherzyk w rurce z cieczą z barwnikiem.
Istnieje wiele rodzajów narzędzi, wśród których szczególną popularnością cieszą się również poziomica do słupków oraz poziomica aluminiowa. Wybierając model kierujmy się przede wszystkim własnymi potrzebami – inne sprawdzą się na placu budowy, a inne w domu.
Ważna jest również długość poziomicy i jej możliwości – najbardziej precyzyjne są urządzenia elektroniczne. Poziomice aluminiowe są natomiast bardziej wytrzymałe i odporne nawet na lekkie uderzenia, dlatego lepiej sprawdzą się w trudnych warunkach.

Libelki i pochyłomierze do mierzenia kątów

Poziomica budowlana nie jest jedynym urządzeniem, które bywa niezbędne w czasie wielu profesjonalnych prac. Równie istotne są libelki służące do poziomowania urządzeń, maszyn czy innych miejsc, w których potrzebujemy wyznaczyć poziom. Wybrane modele można nawet przykręcić, a dzięki specjalnej cieczy będą widoczne po zmroku. Libelka sznurkowa to niezastąpione narzędzie w czasie prac murarskich oraz budowlanych, które jest niedrogie i charakteryzuje się prostą konstrukcją.
Pochyłomierz jest idealnym narzędzie do pomiaru nachylenia oraz płaskości. W zależności od stopnia zaawansowania modelu, możemy nawet zmierzyć dokładnie kąt bezwzględny, względny czy dokonać pomiaru równoległości, płaskości oraz pionów.

Profesjonalne narzędzia do pomiaru poziomu w Tarwis

W naszym sklepie znajdą Państwo profesjonalne narzędzia do pomiaru poziomu wykorzystywane w czasie różnorodnych prac budowlanych. Oferujemy również precyzyjne i wytrzymałe poziomice, poziomice wodne czy łaty ściągające, które przydadzą się na etapie stawiania murów czy innych prac. Zachęcamy również do sprawdzenia naszej bogatej oferty narzędzi pomiarowych, dzięki którym każde zadanie będzie wykonane z najwyższa precyzją.