• TARWIS, ul. Warszawska 175,  39-400 Tarnobrzeg
  • Tel:+48 15 823-51-27
  • Zapraszamy: pon - pt 7.00-17.00, sob 7.00-13.00

STS odkurzacze

Odkurzacze przemysłowe STS

Odkurzacz przemysłowy to niezbędne narzędzie w pracy budowlanej i wykończeniowej. Przydaje się szczególnie w czasie szlifowania, frezowania oraz usuwania dawnych powłok, którym towarzyszy znaczne zapylenie. Odkurzacz budowlany będzie również niezbędny w czasie przeprowadzania prac sprzątających, które są niemożliwe do zrealizowania za pomocą standardowego sprzętu. Urządzenia firmy STS różnią się wielkością, parametrami oraz przeznaczeniem, dlatego zobacz co przygotowaliśmy dla ciebie w naszej ofercie i wybierz sprzęt odpowiadający twoim potrzebom.

Odkurzacze budowlane

Odkurzacz bezpyłowy sprawdzi się na budowie, w warsztacie oraz wszędzie tam, gdzie poziom zapylenia działa szkodliwie na zdrowie i jakość przeprowadzanych prac. Sprzęt STS to wyższa moc ssania oraz mniejszy koszt filtrów, co ograniczy twoje firmowe wydatki. Jest on także łatwy, wręcz intuicyjny w obsłudze, nie wymagając skomplikowanych szkoleń ani przygotowań. Przystosowany do pracy ciągłej zapewni ci komfort pracy i łatwość przeprowadzenia prac porządkowych. Pomimo swojej wagi i wymiarów jest łatwy w transporcie ze względu na duże koła transportowe.

Odkurzacz bezpyłowy w standardzie jest wyposażony w filtr HEPA, wzmacniający ochronę przed pyłem. Urządzenie jest także bardzo łatwe w konserwacji, gdyż aby go wyczyścić, należy użyć jedynie impulsu powietrza. Odkurzacz warsztatowy zbiera pył do bezbarwnego i łatwego w transporcie worka za pomocą cyklonu, zaskakując swoją efektywnością i mocą.

Odkurzacz przemysłowy bezworkowy

Odkurzacz przemysłowy ma za zadanie wspomóc cię w czasie wszelkich prac, dbając o komfort pracy. Dlatego nie posiada on często worków, by ograniczyć koszty związane z ich zakupem i problematyczność ciągłego wymieniania na nowy. Wybierając model dla siebie, zwróć uwagę na napięcie, moc oraz czy przepływ powietrza, które będą odpowiadały za jego efektywność.

Ważna jest również długość węża, która ma znaczenie szczególnie w przypadku pracy na dużych obszarach. Istotna jest średnica przyłącza odkurzacza, która będzie determinowała wiele aspektów pracy. By wybrać najlepsze urządzenie dla siebie, sprawdź naszą ofertę bądź wybierz odkurzacz przemysłowy innych producentów, którzy również oferują wytrzymałe i wydajne maszyny dedykowane dla profesjonalnych zastosowań.

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników