• TARWIS, ul. Warszawska 175,  39-400 Tarnobrzeg
  • Tel:+48 15 823-51-27
  • Zapraszamy: pon - pt 7.00-17.00, sob 7.00-13.00

ZACIERACZKI, SZLIFIERKI I OSPRZĘT

Zacieraczki do prac przemysłowych

Sklep Tarwis oferuje najwyższej jakości zacieraczki do betonu oraz zacieraczki do tynków, które będą niezastąpione we wszystkich przedsięwzięciach wymagających uzyskania idealnie gładkiej powierzchni. Te maszyny znakomicie sprawdzą się w procesie zacierania i wygładzania powierzchni, a także w czasie wcierania substancji utwardzających. Stosując zacieraczki znacznie przyspieszymy wszelkie prace wykończeniowe, które wymagają uzyskania idealnie gładkiej powierzchni bez widocznych niedoskonałości.

Wysokiej jakości zacieraczka na plac budowy

W naszym asortymencie znajdują się zarówno zacieraczki mechaniczne, elektryczne, jak i wszelkie akcesoria, niezbędne w czasie przemysłowego zacierania betonu oraz tynku. Stosując tego rodzaju maszyny wszelkie prace przebiegają znacznie szybciej i skuteczniej niż metodami tradycyjnymi. Równomierne wygładzenie powierzchni betonowej oraz tynkowanej nie jest łatwym zadaniem, ale to podstawa do zabezpieczenia jej przed pękaniem i koniecznością nanoszenia poprawek.

Zacieraczka do betonu posłuży do sprawnego zacierania i wygładzania powierzchni betonowych, jednak jej poszczególne modele różnią się wielkością czy sposobem użytkowania. Inne maszyny sprawdzą się w czasie prac domowych, a inne w czasie wygładzania betonu dekoracyjnego czy wyrównywania bardzo dużych powierzchni.

Obróbka tynku cementowo-wapiennego czy gipsowego również nie należy do łatwych zadań – po szlifowaniu warto zastosować zacieraczkę do tynku, która usunie wszelkie niedoskonałości.

Wszystkie oferowane przez nas zacieraczki są wytrzymałe, niskoawaryjne, łatwe w transporcie oraz intuicyjne w obsłudze.

Zacieraczka do uniwersalnych zastosowań

Pękanie powierzchni betonu zdarza się rzadko, ale może być spowodowanie jej nierównomiernym wygładzeniem. Jeśli zadbamy o to, by za pomocą zacieraczki do betonu uzyskać równy rozkład sił nacisku, ograniczymy w przyszłości trudy konserwacji czy utrzymaniu dobrego stanu podłogi.

Zacieraczki do betonu oraz zacieraczki do tynku znajdujące się w naszym sklepie perfekcyjnie usuną wszelkie niedoskonałości i ślady, a zastosowane w nich rozwiązania poprawią nie tylko komfort pracy, ale również bezpieczeństwo. Maszyny sprawdzą się również w trudno dostępnych miejscach takich jak łączenia ze ścianą, pomagając uzyskać idealnie gładką powierzchnię.

Zacieraczki do betonu i do tynku w sklepie Tarwis

Zacieraczki posłużą do uzyskania gładkiej powierzchni betonu czy tynku, w zależności od wybranego rodzaju urządzenia. W asortymencie sklepu Tarwis znajdą Państwo cały potrzebny osprzęt znanych producentów, który pozwoli na przeprowadzenie prac sprawnie i bez problemów.

Wyświetlanie 1–15 z 35 wyników