• TARWIS, ul. Warszawska 175,  39-400 Tarnobrzeg
  • Tel:+48 15 823-51-27
  • Zapraszamy: pon - pt 7.00-17.00, sob 7.00-13.00

Prezentujemy serię dalmierzy laserowych Nivel System, przeznaczone do pomiarów przy wszelkich pracach budowlanych, to grupa najlepszych narzędzi pomiarowych na rynku w tej cenie. Dzięki swoim możliwościom pomiarowym (daleki zasięg, wysoka dokładność) dalmierze, zapewniają dokładne i szybkie wyznaczanie długości. Pozwalają precyzyjnie mierzyć odległości i na ich podstawie wykonywać wiele obliczeń. Czerwona, wyraźna plamka laserowa ułatwia celowanie do obiektów. Duży, czytelny i podświetlany ekran służy do odczytywania bieżących wyników pomiarów i obliczeń. Oprogramowanie i pamięć na 100 ostatnich wartości sprawiają, że pomiar jest łatwy, szybki i wiarygodny.

– szybki, precyzyjne i wiarygodne pomiary – dokładność ±2,0 mm, pomiary wewnątrz i na zewnątrz
– duże możliwości pomiarowe z możliwością zapisu do 100 wartości – oprogramowanie dalmierzy pozwala mierzyć odległości i na ich podstawie wykonywać obliczenia (np. dodawanie, odejmowanie, pole powierzchni, objętość)
– mierz w miejscach niedostępnych – funkcja Pitagorasa pozwala realizować pośredni pomiar wysokości lub szerokości
– dodatkowe funkcje specjalne – tyczenie, pomiar ciągły, funkcja min. – max., opóźnienie wykonania pomiaru, funkcja kalibracji – wszystko co może wesprzeć prace budowlane
– praca od krawędzi – pomiary mogą być wykonywane od czoła lub podstawy dalmierza oraz stopki (do pomiaru w narożnikach)
– czytelne informacje – duży ekran z podświetleniem wyświetla wyraźnie najważniejsze dane pomiarowe
– łatwe w użyciu – pomiar odbywa się za naciśnięciem jednego przycisku, a klawisze skrótów przyspieszają dostęp do najczęściej używanych funkcji
– małe i poręczne – mieszczą się w każdej kieszeni, poręczna obudowa zapewnia pewny uchwyt
– bezpieczne użytkowanie na lata – wytrzymałe na ciężkie warunki na budowie, objęte pełną ochroną gwarancyjną i pogwarancyjną autoryzowanego serwisu Nivel System w Polsce (serwis TPI)

Więcej o produkcie
Ręczne dalmierze laserowe Nivel System DM są praktycznymi narzędziami pomiarowymi, które zastępują całkowicie taśmę pomiarową i „metrówkę”. Zapewnia nieosiągalną dla tradycyjnych narzędzi dokładność pomiaru (±2,0 mm) i zasięg. Są przy tym obsługiwane jednoosobowo. Bardzo dobrze widoczna plamka laserowa ułatwia celowanie, a jej dostrzeżenie mogą ułatwić specjalne okulary polaryzacyjne (wyposażenie opcjonalne).
Dalmierze Nivel System, dzięki wewnętrznemu oprogramowaniu pomiarowo-obliczeniowemu pozwalają szybko i bezproblemowo wyznaczać długości, powierzchnie i objętości mierzonych obiektów. Dodatkowo, dzięki funkcjom Pitagorasa, można nim wyznaczyć długości niedostępnych odcinków.

W pamięci instrumentu zapisuje się 100 ostatnich pomiarów, które mogą być wykorzystane do obliczeń (np. dodawania, odejmowania).
Dalmierze umożliwiają także pomiar ciągły, dzięki czemu bez problemu uzyskasz informację o wartości minimalnej i maksymalnej mierzonego odcinka, a funkcja tyczenia zapewni odłożenie długości odcinka. Możliwy jest także wybór punktu referencyjnego – w tym pomiary przy użyciu stopki pomiarowa (pomiary w narożnikach)
Komfortową obsługę zapewniają intuicyjna klawiatura z przyciskami funkcyjnymi do najczęściej wykorzystywanych funkcji oraz duży, czytelny ekran z podświetleniem (do pracy w ciemnych pomieszczeniach). Precyzję pomiarów zapewnia możliwość ustawienia dalmierza na statywie.

W zestawie
– dalmierz laserowy
– etui
– pasek na rękę
– komplet baterii
– instrukcja obsługi
– pudełko kartonowe

Specyfikacja:

Dopuszczalna odległość: 50m (DM-50), 70m (DM-70), 90m (DM-90), 120m (DM-120)
Najmniejsza wyświetlana jednostka: 1mm
Dokładność pomiaru: ±2,0mm
Laser: klasa II, <1mW
Długość fali lasera: 620-680nm
Pomiar ciągły: Tak
Pomiar powierzchni / objętości: Tak
Funkcja Pitagorasa: Tak
Suma / różnica powierzchni: Tak
Wartość minimalna i maksymalna: Tak
Tyczenie: Tak
Opóźnienie wywołania pomiaru: Tak
Funkcja kalibracji: Tak
Libella: Tak
Podświetlenie ekranu: Tak
Pamięć pomiarów: 100 wartości
Automatyczne wyłączani lasera: 20s
Automatyczne wyłączanie urządzenia: 150s
Zakres temperatury pracy: 0~+40°C
Zakres temperatury przechowywania: -20~+60°C
Stopka (pomiary w narożniku): Tak
Wilgotność przechowywania: 85% wilgotności względnej
Zasilanie: 2×1,5V
Wymiary: 118x54x27mm
Waga: 132g

Cena 490,77 brutto