• TARWIS, ul. Warszawska 175,  39-400 Tarnobrzeg
  • Tel:+48 15 823-51-27
  • Zapraszamy: pon - pt 7.00-17.00, sob 7.00-13.00
Putzmeister

Producent PUTZMEISTER jest znany z wytrzymałych i niezawodnych maszyn, takich jak pompy do betonu, mieszarki zapraw, agregaty tynkarskie czy agregatory do tynku cienkowarstwowego oraz wielu innych. Ze względu na ogromną popularność produktów, wzbogaciliśmy naszą ofertę o kolejne profesjonalne urządzenia firmy PUTZMEISTER, które są objęte długoletnią gwarancją.

Agregaty tynkarskie dla profesjonalistów

W naszej ofercie pojawił się w ostatnim czasie bardzo popularny agregat tynkarski P13, który posłuży na budowie do produkcji świeżej zaprawy, gipsu czy jego transportu do pistoletu natryskowego. Nakładanie tynków wewnętrznych i zewnętrznych będzie odbywało się sprawnie i bezproblemowo.

Wśród sprzętu do tynkowania mogą Państwo znaleźć pompę ślimakową PUTZMEISTER SP11 LMR, specjalnie zaprojektowaną do ciągłej pracy przy tynkowaniu. Pojemny zbiornik i praktyczna myjka ciśnieniowa czy wodomierz znacznie podnoszą komfort pracy.

Nowości wśród agregatów posadzkarskich PUTZMEISTER

Wśród naszych nowości można znaleźć bogaty wybór agregatów posadzkarskich PUTZMEISTER – m.in. M740 DB, M740 oraz inne. Nowe modele są wszechstronne w zakresie transportowania materiału, umożliwiając szybką i efektywną pracę przy kładzeniu posadzki. Docenią go wszystkie firmy szukające niezawodnego sprzętu.

Inne nowości od producenta PUTZMEISTER

Nasza oferta wzbogaciła się również o wiele części zamiennych do maszyn, dzięki czemu w razie awarii, z łatwością znajdą Państwo potrzebny element. Wszystkie produkty w sklepie charakteryzują się wysoką jakością i kompatybilnością z danym modelem urządzenia.

By zobaczyć pełny wachlarz naszych nowości, zachęcamy do odwiedzenia strony  http://tarwis.pl/tag/putzmeister/