Putzmeister M760 DHB

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 1,00 zł 1.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 0,81 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: BC10-970E3

Opis

Podobnie jak wszystkie inne urządzenia Mixokret również to nowe jest prawdziwie wszechstronne w zakresie transportowania materiału. W tym przypadku nic się nie zmieniło. Jastrych, drobny żwir, piasek lub beton drobnoziarnisty – listę można ciągnąć w nieskończoność.  Wszystkie te materiały urządzenie transportuje niezawodnie i w każdej chwili.

Oczywiście specjalny obszar zastosowań każdego urządzenia Mixokret. Ma ono wystarczającą moc, aby można je było stosować nawet na  dużych placach budo- wy bez zmiany miejsca ustawienia. Natomiast niezależnie od wielkości placu budowy urządzenie to mo- żna zawsze szybko złożyć, jest natychmiast gotowe do pracy, a jako przyczepa szczególnie mobilne.

Po co nosić piasek wiadrami, jeśli można go komfortowo „przepompować”? Urząd- zenie Mixokret tłoczy wymyty piasek o wielkości ziarna 8  mm. Przykład urządzenie Mixokret potrzebuje tylko 2 do 2½ godziny, aby przetransportować około 6 m piasku na drugie piętro – włącznie z ułożeniem przewodów giętkich. Bez urządzenia Mixokret potrzeba na to całego dnia.

Beton – od betonu drobnoziarnistego do betonu chudego i lekkiego. Do zwykłego tłoczenia. Wszędzie tam, gdzie pompa do betonu jest nieopłacalna, opłaca się użycie urządzenia Mixokret. Z praktyki dla praktyki: już dotych- czasowa seria zaliczała się do najnowocześniejszych w swoim rodzaju. Pomimo to przyjęliśmy wiele propozycji naszych klientów i zastosowaliśmy w nowym urządzeniu Mixokret.

Dane techniczne:

Kompresor: 5 m3/min
Silnik: D 2011 L04 diesel, 46 kW przy 2600 obr/min

Ciśnienie tłoczeni: 7 bar

Zasięg/ wysokośc tłoczenia: 200m/50 pięter

Natężenie tłoczenia: 4,8 m3/h

Ciężar własny: 1820 kg

Wysokość zasypowa: 60 cm

Maksymalne uziarnienie: 16 mm

 

 
 

Opinie o produkcie (0)

Menu Szukaj więcej więcej

ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz opisów (w całości lub w części) BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl