Description
Laser level Topcon RL-H5A
Technical characteristics
| Work time | Akumulatorki: ok. 60 godz. pracy, baterie alkaliczne: ok. 100 godz. pracy |
| Accuracy | +/- 10” (0,5 mm/10 m) |
| Resistance class | IP 66 |
| Grade | ±8,7% (w jednym kierunku) |
| Head rotation speed | 600/min |
| Weight | 2,5 kg |
| Dimensions | 211 x 172 x 205 mm |
| Self-leveling range | ±5° |
| Working temperature range | -20°C do +50°C |
| Work range | 800 m |
| Power supply | Akumulatorki Ni-MH (w zestawie) |
| Source of light | Widzialny, czerwony (635 nm), klasa 3R |