suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania

Agregaty tynkarskie Putzmeister

 

W dziedzinie tynkowania, nie ma miejsca na kompromisy. Dlatego w sklepie Tarwis.pl prezentujemy serię profesjonalnych agregatów tynkarskich Putzmeister, które są synonimem precyzji, niezawodności i doskonałości w branży budowlanej.

Agregat Tynkarski Putzmeister - Szczyt Technologii w Twoich Rękach

Nasza oferta obejmuje najnowocześniejsze agregaty tynkarskie Putzmeister, znane z doskonałej jakości wykonania i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Te maszyny tynkarskie są stworzone, aby spełnić najwyższe wymagania profesjonalnych tynkarzy i przedsiębiorstw budowlanych.

Zalety agregatów tynkarskich Putzmeister:

  • brak betoniarki - jest ona duża, ciężka i bardzo głośna. Nie potrzebujemy ani jej, jak też piasku potrzebnego do przygotowywania tynku. Wystarczy nam tylko sucha mieszanka oraz woda, 
  • równomierne położenie - końcówka aplikatora agregatu tynkarskiego ma za zadanie rozprowadzić tynk maszynowy równomiernie na całej powierzchni. W związku z tym mamy dużo mniej pracy przy wyrównywaniu, 
  • jednorodność masy - każda partia wymieszana przez agregat ma identyczne właściwości. Cały nakładany tynk ma taką samą konsystencję, 
  • mniej pracy - pracownik nie musi ręcznie przerzucać masy z betoniarki. Agregat miesza tynk maszynowy, który następnie jest nakładany na powierzchnię za pomocą pistoletu. 

 

Agregat tynkarski Putzmeister P13 wyróżnia się niezwykle wytrzymałą konstrukcją oraz niskimi kosztami utrzymania, a co za tym idzie, użytkowanie tego sprzętu będzie satysfakcjonujące przez wiele lat. 

 

Putzmeister jest obecnie największą firmą w swojej branży, produkującą sprzęt do pompowania, rozprowadzania i układania betonu, zaprawy oraz innych materiałów o dużej gęstości. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość produktów.  

 

 

Agregat tynkarski Putzmeister P12 Sprayboy Agregat tynkarski Putzmeister P12 Sprayboy
Producent: Putzmeister
Cena: 1,00 zł netto: 0,81 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

zobacz więcej

Agregat tynkarski Putzmeister MP25 Agregat tynkarski Putzmeister MP25
Producent: Putzmeister
Cena: 1,00 zł netto: 0,81 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

zobacz więcej

Agregat tynkarski Putzmeister P13 Agregat tynkarski Putzmeister P13
Producent: Putzmeister
Cena: 1,00 zł netto: 0,81 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

zobacz więcej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl