Contact us! +48 696 195 687
0
suma: 0,00 zł do kasy
Wybierz walutę:

Agregaty posadzkarskie BMS

Wielu ludzi wykonuje remonty w mieszkaniach samodzielnie, bez angażowania kosztownych firm wykończeniowych. Przed rozpoczęciem takiej inwestycji, warto dobrze ją zaplanować, zarówno pod względem finansowym, jak i czasu, jaki jest się w stanie poświęcić na realizację prac. Jednym z elementów każdego remontu jest wymiana posadzki. Podstawą do przeprowadzenia tego procesu jest odpowiednie przygotowanie wylewki, czyli ostatniej warstwy, przed ułożeniem wybranych przez nas płytek, lub paneli. Ważne jest, aby zadbać o wysoką jakość wylewki, gdyż warunkuje ona trwałość, oraz wytrzymałość a także dobry wygląd posadzki. 

Rodzaje wylewek:

  • betonowa - stosowana w budownictwie powszechnie od wielu lat, doskonale nadaje się do późniejszego nałożenia płytek lub paneli. Składa się z cementu, kruszywa i dodatków. Posadzka wykonana z betonu może stanowić samodzielną podłogę, na przykład w garażu, lub też na podjeździe czy przydomowym chodniku
  • cementowa - wykorzystywana wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz, jest bardzo wytrzymała
  • anhydrytowa - składa się z siarczanu wapnia, który jest bardziej płynny i elastyczny, niż beton czy cement. Te właściwości powodują łatwiejszą eliminację krzywizn posadzki. Nie może być stosowana na zewnątrz, za to świetnie sprawdzi się w budynku, zwłaszcza przy ogrzewaniu podłogowym.

Kluczowym punktem w samodzielnym sporządzaniu wylewki jest równomierne rozłożenie masy. Stanowi to bardzo żmudną i czasochłonną czynność nawet dla profesjonalistów, zaś dla laików może być dużym problemem. Aby ułatwić ten proces powstały na przykład agregaty posadzkarskie BMS. Są to urządzenia umożliwiające przede wszystkim transport materiałów na miejsce wylewki oraz ich prawidłowe rozprowadzenie. Służą nie tylko do remontów, ale ze względu na dużą moc mogą być wykorzystywane przez profesjonalne firmy budowlane. Pozwalają nie tylko na sprawne i równomierne przygotowanie wylewki, ale również na znaczne ograniczenie czasu, koniecznego na kontynuowanie kolejnych prac. 

Agregaty posadzkarskie BMS można podzielić ze względu na sposób przygotowywania materiału, na ręczne lub automatyczne. Te pierwsze wymagają dostarczenia już rozrobionej mieszanki, natomiast urządzenia zautomatyzowane posiadają własne mieszadła i same rozrabiają masę. Pod względem sposobu zasilania wyróżniamy sprzęt elektryczny lub spalinowy. Większość agregatów ze względu na wymaganą dużą wydajność pracuje na silnikach spalinowych. Na rynku dostępny jest szeroki zakres produktów, dzięki czemu łatwo dobrać model odpowiadający swoim potrzebom.

W naszej ofercie agregaty posadzkarskie BMS oraz firm Putzmeister, Brinkmann, Mixman.

 

 

 

 

 

BMS ALPHA CR BMS ALPHA CR
Cena: 201 867,60 zł netto: 164 120,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

zobacz więcej

BMS ALPHA CR z koszem BMS ALPHA CR z koszem
Cena: 209 100,00 zł netto: 170 000,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

zobacz więcej

BMS ALPHA CR z koszem oraz wciągarką BMS ALPHA CR z koszem oraz wciągarką
Cena: 209 100,00 zł netto: 170 000,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

zobacz więcej

BMS ALPHA Z3 FLUID BMS ALPHA Z3 FLUID
Cena: 1,00 zł netto: 0,81 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

zobacz więcej

BMS ALPHA Z4 FLUID BMS ALPHA Z4 FLUID
Cena: 1,00 zł netto: 0,81 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

zobacz więcej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl