Contact us! +48 696 195 687
0
suma: 0,00 zł do kasy
Wybierz walutę:

Agregaty posadzkarskie Brinkmann

Zastanawiacie się, czym są agregaty posadzkarskie? Co takiego w sobie mają, że tak chętnie wykorzystywane są przez firmy z branży budowlanej? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie niżej.

Brinkmann

Powiększając zakres usług, w stojąc na wysokości zadania, firma Brinkmann poszerzyła swoją ofertę o agregaty posadzkarskie. Wieloletnie doświadczenie oraz doskonała jakość produktów sprawiły, że agregaty posadzkarskie stały się nieodłącznym elementem oferty tej firmy. Agregaty posadzkarskie Brinkmann są największe i najmocniejsze tego rodzaju urządzenia na rynku. Dostarczane są do klientów przez renomowanych dystrybutorów. Agregaty posadzkarskie są to maszyny, które można stosować wszędzie tam, gdzie potrzebne jest równanie i glazura podłogi, na przykład na stanowiskach produkcyjnych, halach magazynowych, czy też w domach. Szerokie możliwości zastosowań pozwalają na szybkie i efektywne wykonanie wielu projektów. Agregaty posadzkarskie powinny cechować się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz ścieranie. Dlatego też agregaty posadzkarskie są cały czas udoskonalane przez producentów sprzętu budowlanego. 

Zalety agregatów posadzkarskich Brinkmann

Agregat posadzkarski to urządzenie mechaniczne, stworzone po to, by ułatwić ludziom pracę na budowie. Zastosowań tego sprzętu jest wiele. Wykonuje się z niego między innymi mieszaniny betonowe, które służą do uzupełniania ubytków w podłożach oraz tworzenia nowych powierzchni.  Agregaty posadzkarskie posiadają zalety ,jakie mogą przemawiać za wyborem tego właśnie produktu. Agregaty posadzkarskie są bardzo wydajnymi urządzeniami, dzięki którym można przygotować duże ilości mieszanki posadzkowej. Są to urządzenia mobilne, które mogą być bez problemu dowiezione na miejsce pracy. Agregaty do betonu wykorzystywane są zarówno w pracach budowlanych, jak i remontowych.  Są to urządzenia, które dzięki bardzo szybkiemu nagrzewaniu przekłada się na czasowość pracy, mieszanina jest gotowa już w kilkanaście minut po rozpoczęciu mieszania. Dzięki zastosowaniu agregatów posadzkarskich można w bardzo krótkim czasie ułożyć podłogę. Ogranicza to koszty budowy oraz poprawia jakość samej podłogi. Agregat do mieszania betonu posiada również szeroki zakres temperatur pozwalający na optymalne dopasowanie do rodzaju spoiwa oraz warunków atmosferycznych. Są to urządzenia mobilne, które mogą być bez problemu dowiezione na miejsce pracy. Agregaty do betonu wykorzystywane są zarówno w pracach budowlanych, jak i remontowych.  Dlatego też polecamy skorzystać z oferty firmy Brinkmann,która oferuję najwyższej jakości sprzęt. 

 

Brinkmann 450 - standard Brinkmann 450 - standard
Cena: 1,00 zł netto: 0,81 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

zobacz więcej

Brinkmann 450B Brinkmann 450B
Cena: 1,00 zł netto: 0,81 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

zobacz więcej

Brinkmann 450 BS Brinkmann 450 BS
Cena: 1,00 zł netto: 0,81 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

zobacz więcej

Brinkmann FE400 Brinkmann FE400
Cena: 1,00 zł netto: 0,81 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

zobacz więcej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl