Opis
Pompa do betonu Brinkmann 450 BS
Nowa generacja tłoczących przenośników pneumatycznych Estrich Boy 450 łączących sprawdzoną technikę z innowacyjnymi rozwiązaniami. Pod nową pokrywą z tworzywa sztucznego znajduje się 3-cylindrowy silnik wysokoprężny DEUTZ stage V.Przy wydajności sprężarki 70 l/s szczególnie długie i wysokie odległości tłoczenia nie stanowią żadnego problemu. Ponadto nowy silnik jest juz zgodny z najnowszą dyrektywą dotyczącą emisji spalin.
Dane techniczne
| Mieszalnik | 260 l, 200 l pojemności użytkowej |
| Zasięg tłoczenia* | 180 m szerokość, 90 m wysokość |
| Ciśnienia tłoczenia | 8 bar |
| Wydajność tłoczenia (teoretyczna)* | 4,6 m³/h |
| Sprężarka | 4,4 m³/min |
| Silnik napędzający | Diesel, 3-cylindrowy Deutz z turbodoładowaniem, 36,4 kW (stopień oczyszczania spalin V) |
| Pojemność zbiornika paliwa | 70l |
| Masa | 1715 kg / 1840 kg (B) / 1900 kg (BS) |
| Wysokość napełniania | 900 mm (B + BS 400 mm) |
| Podwozie spowolniony | 80 km/h (100 km/h opcjonalnie) |
| Zespół mieszający | mechaniczny |
| Największe ziarno | 16 mm |