Opis
Szlifierka podłogowa DSM 530S SCHWAMBORN
DSM 530S skupia w sobie wysoką wydajność szlifowania oraz prostotę obsługi. Ergonomiczny i funkcjonalny uchwyt prowadzący, jak również system redukcji wibracji, zapewniają duży komfort obsługi maszyny bez zbytnich obciążeń operatora podczas pracy. Duża moc silnika oraz stabilna konstrukcja sprawiają, że maszyna ta w szczególności nadaje się do ciężkich prac.
- Do ciężkich prac
- Duża efektywność i wydajność
- DIF – autom. dopasowanie się narzędzi
- ETX – system szybkiej wymiany narzędzi
- Regulacja obrotów prawo/lewo
- Łatwa obsługa
| Danie techniczne: | |
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc wyjściowa | 7,5 kW |
| Szerokość robocza | 530 mm |
| Talerz bazowy | 3 x 230 mm |
| Waga | 253 kg |
| Nacisk roboczy | 165 kg |
| Odstęp od krawędzi | 10 mm |
| Obroty | 400 - 1200 min¯¹ |
| Ø-Przyłącze odkurzacza | 76 mm |
| Zbiornik | 15 l |
| Wymiary długość szerokość wysokość | 160 x 58 x 126 cm |
| Mocowanie narzędzi | ETX1, ETX2, Velcro |
*Cena produktów z dostępnością: "na zamówienie" jest orientacyjna i może ulec zmianie