Opis
Zagęszczarka rewersyjna ZGS-30 PROJECT GX-390
Zastosowanie: przy zagęszczaniu podsypki pod parkingi, podjazdy, a także w zasypywaniu i zagęszczaniu wykopów.
Opis wariantu: Model silnika: Honda GX-390
Dane techniczne:
| Waga | 241 kg |
| Częstotliwość | 80 Hz |
| Długość płyty roboczej | 700 mm |
| Długość x szerokość x wysokość | 1440 x 500 x 1090 mm |
| Maksymalna prędkość posuwu | 15 m/min |
| Moc | 9 KM / 7 kW |
| Model silnika | GX390 |
| Producent silnika | Honda |
| Siła odśrodkowa | 30 kN |
| Szerokość płyty roboczej | 500 mm |
| Paliwo | Benzyna |
| Poziom hałasu | 108 dB(A) |