Opis
Napęd elektryczny listwy wibracyjnej Enar TORNADO E
Produkt dotyczy tylko napędu listwy wibracyjnej - odpowiedni profil należy dokupić oddzielnie.
Opis wariantu: Silnik elektryczny, siła odśrodkowa 0,7 kN
Parametry techniczne:
| Ciężar | 9,80 kg |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Dostępne profile | 1,5 / 2 / 2,5 / 3 / 4 m |
| Maksymalne zużycie prądu | W |
| Napięcie | 230 V (jednofazowe) |
| Obroty | 3000/min |
| Siła odśrodkowa | 0,7 kN |
| Typ silnika | Czterosuwowy |
*Cena produktów z dostępnością: "na zamówienie" jest orientacyjna i może ulec zmianie