Opis
Polerka ES 330 SCHWAMBORN
Standardowa maszyna do efektywnego czyszczenia małych powierzchni i schodów. Łatwa obsługa i lekka w transporcie. Mała i poręczna.
- Napęd planetarny
- Ochrona przeciążeniowa silnika
- Praca przy krawędzi
- Lekka w transporcie
| Napęd | Przekładnia zębata |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc wejściowa | 1000 W |
| Szerokość robocza | 330 mm |
| Waga | 18 kg |
| Nacisk roboczy | 1-11 g/cm² |
| Obroty | 165 min‾¹ |
| Ciśnienie pada | 30 g/cm2 |
| Moment obrotowy | 32 Nm |
| Poziom hałasu | 58 dB (A) |