Opis
Polerka ES 420SH SCHWAMBORN
Do codziennych zadań czyszczących jak szorowanie, szamponowanie, i polerowanie.
Przekładnia zębata z ochroną przeciążeniową zwiększa moc i bezpieczeństwo.
Cechy szczególne:
- Centralne doprowadzanie wody
- DOC -Przeciążeniowa ochrona przekładni
- Przekładnia zębata z tworzywa sztucznego
- Przekładnia zębata stalowa
Zastosowanie: Polerowanie małych obszarów, codzienne podstawowe czyszczenie.
| Napęd | Przekładnia zębata |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc wejściowa | 1300 W |
| Szerokość robocza | 460/420 mm |
| Waga | 34,5 kg |
| Nacisk roboczy | 29 g/cm² |
| Obroty | 173 min‾¹ |
| Ciśnienie pada | 30 g/cm2 |
| Moment obrotowy | 44 Nm |
| Długość drążka prowadzącego | 850 mm |
| Poziom hałasu | 58 dB (A) |