Opis
Polerka ES 420S SCHWAMBORN
Stalowa przekładnia dla profesjonalistów. Metalowa przekładnia zębata z dodatkową ochroną przeciążeniową do ciężkich prac.
Cechy szczególne:
- DOC -Przeciążeniowa ochrona przekładni
- Do ciężkich prac
- Drążek prowadniczy 1200 mm
- Mocna i wydajna
- Szlifowanie i wygładzanie jastrychów
- Renowacja jastrychów i posadzek betonowych
- Polerowanie i krystalizacja
- Czyszczenie większych obszarów
| Napęd | Koło zębate, metal |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc wejściowa | 1600 W |
| Szerokość robocza | 406/420 mm |
| Waga | 39 kg |
| Nacisk roboczy | 33 g/cm² |
| Obroty | 144 min‾¹ |
| Ciśnienie pada | 33 g/cm2 |
| Moment obrotowy | 73 Nm |
| Długość drążka prowadzącego | 850 mm |
| Poziom hałasu | 58 dB (A) |