Opis
Pompa do betonu Brinkmann FHS 250
Maszyna idealnie sprawdzi się podczas prac;
- Wylewki pływające cementowe
- Wylewki pływające na bazie siarczanu wapnia
Dane techniczne:
| Zasięg tłoczenia | 150 – 200 m |
| Wydajność tłoczenia (teor.) | do 20 m³/h |
| Silnik napędzający | 3-cylindrowy Kubota; 37 kW przy 2 700 obr./min |
| Pompa | Pompa ślimakowa 7515 Premium |
| Maks. wielkość ziarna | 8 mm |
| Lej podający | 250 l |
| Pojemność zbiornika | 40 l |
| Podwozie | hamowany, może poruszać się po drogach |
| Wysokość napełniania | 730mm |
*Cena produktów z dostępnością: "na zamówienie" jest orientacyjna i może ulec zmianie