Opis
Statyw wiertniczy BST 250
DANE TECHNICZNE
*Cena produktów z dostępnością: "na zamówienie" jest orientacyjna i może ulec zmianie
| Max. średnica Ø przy ustawieniu 90° | 250 mm |
| Kolumna Długość*1 /Materiał | 995 mm/ aluminium |
| Ślizgi / łożyska | poczwórny na ślizgach |
| System szybkiego montażu | - |
| Uniwersalny uchwyt narzędzia | x |
| Średnice | Ø 60 mm opcjonalnie z adapterem do 202 mm |
| Max. pochylenie | 45° |
| Masa | 15.5 kg |
| Kompaktowa podstawa (kotwa) | 430 x 330 mm |
| Podstawa uniwersalna*2 (kotwa/ podciśnienie) | - |
| Specjalny montaż | - |
| Dostarczane | w pudełku z kluczami regulacyjnymi |