Pasuje do ZP3 XL und G4 Standard
Opis
Styk pomocniczy ESTON
Styk pomocniczy firmy ESTON o podstawowych parametrach:
napięcie impulsowe 6 kC AC
odpowiedni do ZP3 XL und G4 Standard
termoplastyczna obudowa podzespołu jest odporna na uderzenia i ścieranie
szeroki zakres temperatur roboczych od -25°C do +55°C
wąska szerokość 9 mm
Dane techniczne:
| Liczba styków | 2 |
| Konfiguracja w stanie normalnym | 1NC + 1NO |
| Styl montażu | Montaż boczny |
| Seria | NHI11 |
| Prąd znamionowy styków | 2 A DC, 3,5 A AC |
| Typ złącza | Śruba |
| Napięcie znamionowe styku | 220 V DC, 500 V AC |
| Konfiguracja styków i przełączania | DPST |
| Zakres temperatur roboczych | -25 → +55°C |
| Minimalna temperatura robocza | -25°C |
| Maksymalna temperatura robocza | +55°C |
*Cena produktów z dostępnością: "na zamówienie" jest orientacyjna i może ulec zmianie