Opis
Szlifierka do betonu EBS 235.1
- Szlifowanie i wygładzanie dużych powierzchni
- Usuwanie powłok
- Przygotowanie powierzchni do remontu w pomieszczeniach mieszkalnych, piwnicach, garażach i na balkonach
- Obróbka betonu, jastrych, kamienia naturalnego, usuwanie tynków, farb, lakierów, klei do płytek i wykładziny – z odpowiednimi tarczami szlifierskimi (akcesoria)
- Wysoko wydajny silnik o mocy 2,200 Watt, łatwy w serwisowaniu
- Dzielona osłona umożliwia podejście w trudno dostępne miejsca np.: łączenia ścian
- Szczotka pierścieniowa umożliwia dokładne zasysanie urobionego materiału, współpraca z przemysłowym
odkurzaczem (akcesoria) podłączenie 35 mm - Regulowana wysokość podwozia i regulowana wysokość statywu – optymalne dopasowanie
do wzrostu operatora (precyzyjne prowadzenie, komfortowa praca, optymalny rezultat szlifowania) - Niska masa i dodatkowy uchwyt na silniku – łatwy transport
| DANE TECHNICZNE | EBS 1802 |
|---|---|
| Moc | 2200 W |
| Zasilanie | ~230 V |
| Prędkość obrotowa (bez obciążenia) | 1380 obr/min |
| Tarcza | 235 mm |
| Wrzeciono | M 20 męskie/Specjalne |
| Masa | 38 kg |
| Dostarczane | w pudełku z tarczą bazową na 5 segmentów |
*Cena produktów z dostępnością: "na zamówienie" jest orientacyjna i może ulec zmianie