Opis
Szlifierka podłogowa DSM 250S SCHWAMBORN
Szybkie, łatwe i wydajne szlifowanie mniejszych powierzchni i krawędzi bez stresu oraz obciążania kolan i pleców. Nastawna głowica umożliwia szlifowanie w trzech pozycjach: lewo – prawo – prosto. Regulowany kołnierz uszczelniający i elastyczna głowica szlifująca pozwalają na pracę bez kurzu i wibracji.
- Szlifowanie i polerowanie przy krawędzi
- Nastawna głowica szlifierska lewo/prosto/prawo
- DIF –system aut. dopasowania się narzędzi
- ETX –system szybkiej wymiany narzędzi
- Zredukowane wibracje
Zastosowanie: Szlifowanie i polerowanie betonu, jastrychu i posadzek kamiennych, usuwanie klejów, mas szpachlowych, wyrównywanie poziomów
| Dane techniczne: | |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc | 2,2 kW |
| Szerokość robocza | 250 mm |
| Talerz bazowy | 250 mm |
| Waga | 61 kg |
| Odstęp krawędzi | 0 mm |
| Obroty | 740 - 1500 min‾¹ |
| Ø-Przyłącze odkurzacza | 50 mm |
| Wymiary długość szerokość wysokość | 100 x 40 x 100 cm |
| Mocowanie narzędzi | ETX1, Velcro |