Opis
Szlifierka podłogowa DSM 400 SCHWAMBORN
Szlifierka do wszechstronnych zastosowań podczas remontu posadzek. Przystosowana do szlifowania płaskiego, przygotowania
podłoża i usuwania powłok. Zaawansowana technika w zakresie
ergonomii, niewielki poziom wibracji oraz łatwa obsługa pozwala spełnić wszystkie ważne obecnie wymagania stawiane
nowoczesnym i wydajnym szlifierkom do posadzek. Specjalne uchwyty do przenoszenia ułatwiają transport po schodach.
- Łatwa do transportowania dzięki uchwytom
- Szybka wymiana narzędzi (ETX)
- Automatyczne dopasowanie narzędzi (DIF)
- Pierścień ssący o regulowanej wysokości
- Ergonomiczny pałąk prowadzący, składany
- Wyłącznik czuwakowy
| Dane techniczne: | |
| Napięcie | 400V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc wyjściowa | 4 kW |
| Szerokość robocza | 400 mm |
| Talerz bazowy | 1 x 400 mm |
| Praca przy krawędzi | 10 mm |
| Waga | 108 kg |
| Nacisk roboczy | 30,5-53 kg |
| Obroty | 900 min‾¹ |
| Odstęp od krawędzi | 10 mm |
| Ø-Przyłącze odkurzacza | 50 mm |
| Wymiary długość wysokość szerokość | 65 x 45 x 75 cm |
| Mocowanie narzędzi | ETX1 |