Opis
Szlifierka podłogowa DSM 650S SCHWAMBORN
Do profesjonalnych zastosowań z dużą mocą szlifowania.
Łatwa do stosowania z ergonomicznym pałąkiem prowadzącym.
Seryjnie wyposażona w zbiornik i napęd z tłumieniem drgań.
- DIF – autom. dopasowanie się narzędzi
- Regulacja nacisku roboczego (opcja)
- Ergonomiczny uchwyt prowadzący
- ETX – system szybkiej wymiany narzędzi
- Seryjnie ze zbiornikiem
| Dane techniczne: | |
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc | 11 kW |
| Szerokość robocza | 650 mm |
| Talerz bazowy | 3 x 230 mm |
| Waga | 197 kg |
| Nacisk roboczy | 197 kg |
| Waga | 291 kg |
| Odstęp od krawędzi | 10 mm |
| Obroty | 400 - 1200 min‾¹ |
| Zbiornik | 15 l |
| Ø-Przyłącze odkurzacza | 76 mm |
| Wymiary długość szerokość wysokość | 165 x 68 x 126 cm |
| Mocowanie narzędzi | ETX1, ETX2, Velcro |