Opis
Szlifierka podłogowa DSM 450 SCHWAMBORN
Zwarta budowa i łatwa w użyciu. DSM 450 to uniwersalna maszyna do czyszczenia, usuwania powłok, szlifowania i polerowania. Do transportu możliwość rozdzielenia na dwa moduły.
- Rozkładanie do transportu
- ETX –system szybkiej wymiany narzędzi
- DIF –system aut. dopasowania się narzędzi
- Regulacja obrotów
- Seryjnie ze zbiornikiem i systemem dozowania
| Dane techniczne: | |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc wyjściowa | 2,2 kW |
| Szerokość robocza | 450 mm |
| Talerz bazowy | 3 x 160 mm |
| Waga | 106 kg |
| Obroty | 440-1150 min‾¹ |
| Ø-Przyłącze odkurzacza | 50 mm |
| Wymiary długość szerokość wysokość | 94,5 x 47,8 x 95,7 cm |
| Mocowanie narzędzi | ETX1, Velcro |