Opis
Szlifierka podłogowa DSM 530 SCHWAMBORN
Klasyczna maszyna do szlifowania betonu, lastryka oraz renowacji powierzchni z kamienia naturalnego. Łatwa w obsłudze, z montowanym seryjnie systemem tłumienia wibracji (DIF). Wygodne dozowanie wody bezpośrednio przy uchwycie prowadzącym to szczególna zaleta podczas szlifowania na mokro.
Cechy szczególne:
- System aut. dopasowania się narzędzi
- Ergonomiczny uchwyt z regulowaną wysokością i szybkim zwolnieniem
- Szybki demontaż zapewnia prosty i łatwy transport
- Bezstopniowa regulacja prędkości dla efektywnej pracy
- Praktyczny zbiornik na wodę z kurkiem dozującym do dokładnego szlifowania na mokro
- Kierunek obrotu w prawo / w lewo dla różnych zastosowań
- Wyświetlacz z wyświetlaczem mocy i licznikiem godzin pracy
- Szlifowanie betonu, jastrychy, asfaltu
- Wyrównywanie nierówności
- Usuwanie kleju i wypełniaczy
- Drobne szlifowanie kamienia naturalnego i lastryko
| Dane techniczne: | |
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc wyjściowa | 4 kW |
| Szerokość robocza | 530 mm |
| Talerz bazowy | 3 x 200 mm |
| Waga | 150 kg |
| Obroty | 400-1150 min‾¹ |
| Ø-Przyłącze odkurzacza | 50 mm |
| Wymiary długość szerokość wysokość | 109,2 x 57,9 x 95,7 cm |
| Mocowanie narzędzi | ETX1, Velcro |