Opis
Szlifierka jednotarczowa STR 580
Dla posadzkarzy i wypożyczalni maszyn. Silnik i napęd szczelnie zabezpieczone przed pyłem i wilgocią. Solidna konstrukcja ze stalową przekładnią zębatą dają wszechstronne zastosowanie.
Cechy szczególne:
- DOC -Przeciążeniowa ochrona przekładni
- Metalowa przekładnia zębata
- Ochrona przeciążeniowa silnika
- Praca przy krawędzi
- Szczelna obudowa silnika i przekładni
Zastosowanie:
Czyszczenie, szlifowanie, lakierowanie, odkurzanie, fugowanie, zacieranie jastrychu
| Napęd | Koło zębate, metal |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc wejściowa | 1800 W |
| Szerokość robocza | 420 mm |
| Waga | 33,5 kg |
| Nacisk roboczy | 28 g/cm² |
| Obroty | 144 min-1 |
| Długość drążka prowadzącego | 850 mm |
| Poziom hałasu | 58 dB(A) |