Opis
Szlifierka jednotarczowa STR 702S
Maszyna wielozadaniowa z regulacją 2 prędkości obrotów. Zalecana do ciężkich prac w budownictwie: do czyszczenia, szlifowania, usuwania warstw oraz zacierania.
- 2 prędkości obrotowe 72/145 min-1
- Wszechstronne zastosowanie
- Szczelna obudowa silnika i przekładni
- Ekonomiczna, niezawodna, wydajna
- Niezawodna regulacja drążka
Zastosowanie:
Czyszczenie, szlifowanie, usuwanie warstw, zacieranie betonu
| Napęd | Koło zębate, metal |
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc | 2,2 kW |
| Szerokość robocza | 510 mm |
| Waga | 65 kg |
| Nacisk roboczy | 43 g/cm² |
| Obroty | 78-156 min-1 |
| Kabel zasilający | 25 m |
| Moment obrotowy | 135 Nm |
| Poziom hałasu | 62 dB(A) |
| Długość drążka prowadzącego | 1200 mm |