Opis
Szlifierka jednotarczowa STR 701L
Szlifowanie i renowacje posadzek. Bardzo wysoka wydajność oraz duży ciężar roboczy do 100 kg. Wyjątkowo solidna konstrukcja, nadaje się do wszystkich ciężkich prac.
- Wysoka wydajność
- Szczelna obudowa silnika i przekładni
- Metalowa przekładnia zębata
- Mocny silnik
- Do ciężkich prac
- Trwała i niezawodna konstrukcja
- Niezawodna regulacja drążka
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc wejściowa | 2,300 W |
| Szerokość robocza | 510 mm |
| Waga | 58,5 kg |
| Nacisk roboczy | 38 g/cm² |
| Obroty | 156 min-1 |
| Poziom hałasu | 62 dB(A) |
| Długość drążka prowadzącego | 930 mm |