Opis
Szlifierka jednotarczowa STR 581
Szlifierka jednotarczowa STR 581 do zacierania żywic z regulacja obrotów.
Bezstopniowa regulacja obrotów od 12 do 232 min-1. W połączeniu ze specjalnymi łopatkami nadaje się idealnie do zacierania posadzek żywicznych.
Cechy szczególne:
- Bezstopniowa regulacja obrotów
- Metalowa przekładnia zębata
- Ochrona przeciążeniowa silnika
- Praca przy krawędzi
- Szczelna obudowa silnika i przekładni
DANE TECHNICZNE
| Napięcie | 230 Napięcie |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc | 1,2 kW |
| Szerokość robocza | 406 mm |
| Waga | 36 kg |
| Nacisk roboczy | 50 g/cm² |
| Tarcze szlifierskie Ø | 406-830 mm |
| Obroty | 0-150 min-1 |
| Kabel zasilający | 12 m |
| Ø-Przyłącze odkurzacza | 38 mm |
| Poziom hałasu | 58 dB(A) |
| Przekładnia | koło zębate, metal |
| Drążek prowadniczy | 1200 mm |
| Zastosowanie | dachówka, posadzek przemysłowych, beton, jastrych |