Opis
Szlifierka jednotarczowa STR 500
Maszyna do szlifowania i polerowania
STR 500 z przekładnią planetarną Trio jest kombinacją ciężkiej
maszyny jednotarczowej i maszyny trójtarczowej. Nadaje się ona do czyszczenia, szlifowania i polerowania betonu, jastrychów, podłóg z drewna i z kamienia naturalnego.
- 4-krotnie wyższa wydajność szlifowania i polerowania
- Szybka wymiana narzędzia ETX
- DIF-Diaflex-soft (automatyczne dopasowanie narzędzia)
- Wszechstronne zastosowanie
- Metalowe koła zębate napędu
- Praca w pobliżu krawędzi
- Pierścień zasysający i przeciwbryzgowy
| Napęd | Koło zębate, metal |
| Napięcie | 400V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc | 2,200 W |
| Szerokość robocza | 480 mm |
| Talerz bazowy | 3 x 150 mm |
| Nacisk roboczy | 88 kg |
| Obroty | 72-300/145-600 min‾¹ |
| Zbiornik wody | 10 l |
| Poziom hałasu | 62 dB(A) |
| Długość drążka prowadzącego | 930 mm |