Opis
Szlifierka jednotarczowa STR 703
Do zastosowania w miejscach z ograniczonym dostępem do zasilania elektrycznego. Bardzo mocny silnik 4 kW umożliwia pracę w trudnych warunkach z użyciem różnorodnego osprzętu.
- Mocny silnik spalinowy
- Bezstopniowa regulacja obrotów 0-180 min-1
- Wszechstronne zastosowanie
- Trwała konstrukcja
| Napęd | spalinowa |
| Moc | 3,6 kW |
| Szerokość robocza | 510 mm |
| Waga | 59 kg |
| Nacisk roboczy | 38 g/cm² |
| Obroty | 0-136 min-1 |
| Poziom hałasu | 63 dB(A) |
| Długość drążka prowadzącego | 1200 mm |