Opis
Szlifierka podłogowa DSM 800S SCHWAMBORN
Odpowiednie rozwiązanie do szlifowania oraz renowacji dużych powierzchni. Mocny silnik, stabilna konstrukcja oraz wysoka wydajność szlifowania gwarantują efekty w najcięższych warunkach pracy.
- DIF – autom. dopasowanie się narzędzi
- Regulacja nacisku roboczego
- Ergonomiczny uchwyt prowadzący
- ETX – system szybkiej wymiany narzędzi
- Mocna i wytrzymała budowa
| Dane techniczne: | |
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc wyjściowa | 15 kW |
| Talerz bazowy | 3 x 270 mm |
| Nacisk roboczy | 240/300/200 kg |
| Waga | 510 kg |
| Odstęp krawędzi | 10 mm |
| Obroty | 400 - 1200 min¯¹ |
| Ø-Przyłącze odkurzacza | 76 mm |
| Wymiary długość szerokość wysokość | 220 x 84 x 101 cm |
| Zbiornik | 26 L |
| Mocowanie narzędzi | ETX1, ETX2, Velcro |